Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "MARLIBO" 

ul. Górka 19, 32-329 Hutki / ul.Pakuska 64, 32-300 Olkusz 

  tel: 032 6261710 / 032 6261712

 ul.Pakuska 64, 32-300 Olkusz
 tel: 032 6261710 / 032 6261712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Marlibo swoją działalność gospodarczą rozpoczęła w 1991 roku. W aktualnym kształcie organizacyjno-prawnym Firma Handlowo - Produkcyjno – Usługowa „Marlibo” działa od 23.09.1996 roku, jako przedsiębiorstwo rodzinne małżeństwa Jacka i Marioli Czekaj. Główną działalnością firmy jest rozlew i konfekcjonowanie olejów jadalnych.

Firma posiada własne nowoczesne zakłady rozlewu oleju zlokalizowane w miejscowościach Olkusz i Hutki koło Olkusza. Obiekty są dostosowane do wszystkich wymogów unijnych z odpowiednim zapleczem sanitarnym i biurowym.

Działalność swoją od początku funkcjonowania koncentruje na branży rolno-spożywczej.

Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne zapewniając wysoką jakość swoich wyrobów. Wdrożyliśmy w naszych zakładach normy Systemu Zarządzania Jakością - system HCCP aby zapewnić dobrą praktykę produkcyjną i higieniczną.

Zatrudniamy wyszkolonych i doświadczonych pracowników, którzy czuwają nad jakością wyrobów i przyczyniają się do ciągłego rozwoju firmy.

Posiadamy własny transport jak również dogodną lokalizację (położenie między Katowicami a Krakowem przy E94) dlatego możemy gwarantować terminowość dostaw. Współpracujemy z zakładami tłuszczowymi w Polsce i zagranicą jak również z sieciami handlowymi.

Do konfekcjonowania oleju używamy butelek typu PET wytworzonymi na profesjonalnych urządzeniach. Produkujemy butelki o pojemnościach 0,5 l, 0,9l, 1l, 3l, 5l. Ciągle udoskonalamy proces wydmuchu butelek i wdrażamy nowe technologie po to aby nasi klienci otrzymywali produkt o najwyższej jakości.

Oleje jadalne
Firma nasza jest największym zakładem w Polsce rozlewającym oleje jadalne. Większa cześć naszej produkcji trafia do sieci handlowych pod marką własną takich jak: Auchan, Kaufland, Biedronka, Netto, Tesco i inni.
W swojej ofercie posiadamy uniwersalny olej rzepakowy, słonecznikowy, sojowy pod naszą marką Marlibo o pojemnościach 0,5l, 0,9l, 1l, 3l, 5l.Dostawy realizujemy własnym transportem, dlatego możemy gwarantować ich terminowość oraz konkurencyjne ceny.

 

 

 

 

 

 

Butelki PET

Firma nasza produkuje butelki typu PET o pojemnościach 0,5 l, 0,9l, 1l, 3l, 5l do celów spożywczych.

Produkcja odbywa się na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach i urządzeniach jednakże, większą część produkcji zużywamy na własne potrzeby.

Ciągle udoskonalamy proces wydmuchu butelek i wdrażamy nowe technologie po to aby nasi klienci otrzymali produkt o najwyższej jakości.

 

 

 

 

Design by: www.diablodesign.eu