Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "MARLIBO" 

ul. Górka 19, 32-329 Hutki / ul.Pakuska 64, 32-300 Olkusz 

  tel: 032 6261710 / 032 6261712

32-300 Olkusz ul.Pakuska 64
 tel: 032 6261710 / 032 6261712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Firma Trans-Marlibo powstała w 2005r wyodrębniając się z firmy Marlibo. Głównym celem działalności firmy jest świadczenie usług transportowych na terenie kraju jak również w większości krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy nowoczesny wyspecjalizowany tabor taki jak cysterny do przewozu płynnych produktów spożywczych, naczepy typu plandeka – standard i izotermy. Dysponujemy własną bazą transportową oraz warsztatem naprawczym.

Trans-Marlibo to nie tylko nowoczesne naczepy ale również ciągniki siodłowe spełniające normy emisji spalin EURO 4 i EURO 5.

Z kolei doświadczona i wykwalifikowana kadra czuwa nad bezpieczeństwem przewożonego ładunku i dostawą na czas.

 

 

Transport - cysterny
Posiadamy tabor składający się z kilkudziesięciu cystern przeznaczonych do przewozu płynnych produktów spożywczych. Usługi świadczymy na terenie całego kraju jak również poza nim. Nasze wieloletnie doświadczenie, jak również wdrożone normy Zarządzania Jakością pozwalają na świadczenie usług o najwyższej jakości.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 Posiadamy tabor składający się z kilkunastu naczep typu plandeki i izotermy. Świadczymy usługi transportowe na terenie Polski i w większości krajów Unii Europejskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie, jak również wdrożone normy Zarządzania Jakością pozwalają na świadczenie usług o najwyższej jakości.

 

Design by: www.diablodesign.eu